SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

Ben Affleck Batman’e Devam Etmiyor !

cry
Ben Affleck Batman’e Devam Etmiyor !

Ben Affleck’in içki soruniyle beraber artan ayrılık savına yetkililerden izah geldi yalnız sebebi tam anlamıyla da bu değil. Stüdyo Superman ve Batman’i sürekli aynı oyuncuların canlandırmasını makul bulmuyor.

Bunun yanı sıra yaklaşan Batman solo filminin yönetmeni Matt Reeves, daha açıklama yapılmadan Affleck’i gözden çıkardığına değin ipuçlarını vermişti. Warner Bros’un Ben Affleck’e solo filmde pelerin giydirmemesinin bir nedeni de Justice League’deki performansının yetersiz bulunması oldu.

Warner Bros’un raporunda geçen Affleck’in bulunmayacağı iddialarını ise Forbes yazarı Mark Hughes, Twitter hesabından doğruladı. Hughes, gelen bir tweet’e cevap olarak Affleck’in yeni filminde Batman olmayacağını açıkladı ve şu andan itibaren Affleck’in dahil olacağı bir projenin de bulunmadığını doğruladı.

Huges, “hayranların bunu duymaktan nefret ettiğini biliyorum ama kendinizi Affleck’siz Batman’e hazırlamanızın vakiti geldi” diye tweet attı. Muhtemelen, Cristian Bale hayranları gibi Ben Affleck hayranları da uzun müddet başkaldırı edecek olsa da solo film yolda ve kimin Batman olacağını hala bilmiyoruz. DC’nin yeni Batman’ini hep beraber büyük bir heyecanla bekleyeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Online Film İzleme Platformu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sizce doğru karar mı ?


Evet (2 oy)
Sizin yanıtınız
100%
Hayır (0 oy)
0%

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Eylül 2018, 07:03

DC, Superman Filmi İçin Durdurma Kararı Aldı!

Durun durun hemen endişelenmeyin bir süreliğine bu durum 🙂 DC’nin gelecek planları ile ilgili söylentiler devam ederken, Warner Bros’un raporu Superman hakkında yeni kararları ortaya çıkarttı. Rapora göre sinematik evrene sokulacak bir karakterle beraber Superman ve onu canlandıran Henry Cavill, emekliye ayrılacak. DC sinematik evreni, Superman’in ölümü ve tekrar doğuşunun...

Devamını Görüntüle