SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

Ben Affleck Batman’e Devam Etmiyor !

cry
Ben Affleck Batman’e Devam Etmiyor !

Ben Affleck’in içki soruniyle beraber artan ayrılık savına yetkililerden izah geldi yalnız sebebi tam anlamıyla da bu değil. Stüdyo Superman ve Batman’i sürekli aynı oyuncuların canlandırmasını makul bulmuyor.

Bunun yanı sıra yaklaşan Batman solo filminin yönetmeni Matt Reeves, daha açıklama yapılmadan Affleck’i gözden çıkardığına değin ipuçlarını vermişti. Warner Bros’un Ben Affleck’e solo filmde pelerin giydirmemesinin bir nedeni de Justice League’deki performansının yetersiz bulunması oldu.

Warner Bros’un raporunda geçen Affleck’in bulunmayacağı iddialarını ise Forbes yazarı Mark Hughes, Twitter hesabından doğruladı. Hughes, gelen bir tweet’e cevap olarak Affleck’in yeni filminde Batman olmayacağını açıkladı ve şu andan itibaren Affleck’in dahil olacağı bir projenin de bulunmadığını doğruladı.

Huges, “hayranların bunu duymaktan nefret ettiğini biliyorum ama kendinizi Affleck’siz Batman’e hazırlamanızın vakiti geldi” diye tweet attı. Muhtemelen, Cristian Bale hayranları gibi Ben Affleck hayranları da uzun müddet başkaldırı edecek olsa da solo film yolda ve kimin Batman olacağını hala bilmiyoruz. DC’nin yeni Batman’ini hep beraber büyük bir heyecanla bekleyeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Online Film İzleme Platformu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sizce doğru karar mı ?


Evet (2 oy)
Sizin yanıtınız
100%
Hayır (0 oy)
0%

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Eylül 2018, 03:07

Sen bu testte gerçekten zorlanacaksın ? Gerçekten bir Potter olduğuna inanıyor musun ?

Bu Test Hepinizi Şaşırtacak – Çok Zor Harry Potter Testi

Daha önceki quizimiz kolaydı bakalım bu quizimizde neler başaracaksınız. Sonuçlarınızı yorum olarak belirtin sizi Harry Pottercılar… Bir önceki yazımız olan DC, Superman Filmi İçin Durdurma Kararı Aldı! başlıklı makalemizde henry cavill, Superman ve warner bros hakkında bilgiler verilmektedir.

Devamını Görüntüle