SON DAKİKA
4 dakikada okuyabilirsiniz

Burak Özçivit şöhretin getirdiği tükenmişlik hastalığına yakalanmış

Burak Özçivit ile ilgili son zamanlarda çıkan haberler.Burak özçivit tükenmişlik sendromu (hastalığına ) yakalanmış.Detaylar haberimizde sizlerle.

sad
Burak Özçivit şöhretin getirdiği tükenmişlik hastalığına yakalanmış

BURAK ÖZÇİVİT HASTALIK HABERLERİ

Oyuncu Burak Özçivit‘in tükenmişlik sendromuna (hastalığına) yakalandığı için son zamanlarda hiçbir şeyden tat almadığı ve projeleri geri çevirdiği öğrenildi.

Yakın zamanda Meryem Uzerli ile herkesin adını duyduğu tükenmişlik sendromunun ağlarına yakalanmıştı.Bu sefer yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yakalandı.

Söylenenlere göre, kariyerinde uzun zamandır ara vermeden yükselmeye devam eden oyuncu, son zamanlarda psikolojik problemler yaşamaya başladı.

Burak Özçivit İnstagram

“HAYATTA İSTEDİĞİM HER ŞEYİ ELDE ETTİM”

Psikoloğa giden Özçivit’in, hiçbirşey yapmak istemediğini ve hayattan tat alamadığını söyledi “Ben bu hayatta istediğim her şeyi elde ettim. Canım kahve içmek istedi Paris’e gittim. Gezmek istedim, Ortadoğu’ya gittim ama artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum.” diye söylediği öğrenildi.

PROJELERİ KABUL ETMİYOR

Psikoloğuna fahriye evcen‘le ilgili söylediği bazı şeyler şu şekilde “Ben sevdiğim kadınla evlendim. Bana her zaman yardımcı oldu, oluyor.” dediği söylenen burak özçivit ona gelen bir çok projeyi geri çevirdiği söylenen ve gündemi çalkayan konuların arasında.

Burak özçivitle ilgili haberler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Burak özçivit instagram hesabı: instagram.com/burakozcivit

Bir önceki yazımız olan Hazar Ergüçlü Kimdir ? Hakkında bilinmeyenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Ağustos 2018, 13:31

Engin Altan Düzyatan Çifti’nin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi

Düzyatan Çiftinin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi Ünlü çift Engin Altan Düzyatan ve Neslihan Alkoçlar ikinci bebek heyecanı yaşıyordu. Güzel haberlerini sevdikleriyle paylaşan çift ikinci bebeklerini Amerika’da kucağına aldı. “Prenses Düzyatan dünyaya geldi” diyerek sosyal medyada paylaşım yapan çift bebeğin isminin de Alara olduğunu herkese duyurdu. Doğumda torununa destek olmak...

Devamını Görüntüle