SON DAKİKA
4 dakikada okuyabilirsiniz

Canan Karatay Son Dakika Haberi Verdi!

love
Canan Karatay Son Dakika Haberi Verdi!

Canan Karatay’dan Bayram Uyarısı

Yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Prof. Dr. Canan Karatay bayramla ilgili uyarılarda bulundu. İç hastalıkları uzmanı olan Karatay, kırmızı etin yağıyla beraber tüketildiği zaman yararlı olduğunu ve istenildiği kadar yenebileceğini söyledi.

Doğal olan her şeyin özgürce yenilebileceğini söyleyen Prof. Dr. Karatay, baklava uyarısı yaparken sadece bir dilim yenmesi gerektiğini belirtti. Kuyruk yağı kullanmanın zararı olmadığını söyleyen Karatay hamur işi ve tatlılardan bayram süresince uzak durulması gerektiğini söyledi.

Türk kahvesinin güçlü bir antioksidan olduğunu ve şekersiz tüketildiği zaman yararlı olacağını söyleyen doktor, misafirlikte şeker yemekten kaçınmanız gerektiğini de söyledi. Ayrıca yaz döneminde güneşlenerek D vitamini alınmasını da önerdi.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin en belalı ve sağlam 5 mafyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Ağustos 2018, 17:24

MHP’li Bahçeli’den Recep Tayyip Erdoğan’a Tebrik Araması

MHP’li Bahçeli’den AKP Başkanı Seçilen Erdoğan’a Tebrik Araması MHP Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli’den, tekrar Ak Parti Genel Başkanı seçilen Tayyip Erdoğan’a tebrik araması geldi. Ak Parti Başkanlık seçimleri sonuçlarından önce tahminler Tayyip Erdoğan’ı işaret ediyordu. Açıklanan seçim sonuçlarıyla yeniden Ak Parti Başkanı olduğu ilan edilen Erdoğan tebrik telefonlarını da...

Devamını Görüntüle