SON DAKİKA

DC, Superman Filmi İçin Durdurma Kararı Aldı!

DC, Superman Filmi İçin Durdurma Kararı Aldı!

Durun durun hemen endişelenmeyin bir süreliğine bu durum 🙂

DC’nin gelecek planları ile ilgili söylentiler devam ederken, Warner Bros’un raporu Superman hakkında yeni kararları ortaya çıkarttı. Rapora göre sinematik evrene sokulacak bir karakterle beraber Superman ve onu canlandıran Henry Cavill, emekliye ayrılacak.

DC sinematik evreni, Superman’in ölümü ve tekrar doğuşunun sonrasında şimdi kırmızı pelerini rafa kaldırıyor olabilir. DC’nin sinema perdesine farklı kahramanlar yansıtmayı planlarken, DC evreninin merkezindeki Superman ve onu canlandıran Henry Cavill, yavaşça oyundan çıkmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Peki neden?

Warner Bros.’dan alınan rapora göre Henry Cavill’in Superman’inin emekli edilmesinin sebebi; stüdyonun diğer bir kahramana odaklanacak olması. Stüdyo, sızdırılan bu rapora göre yönünü Kal-El’in kuzeni Supergirl’e çevirecek ve bundan sonra tanıtmaya odaklanacak.

Çizgi Romandan temel alınacak Supergirl’de Kripton’un yıkımının sonrasında Dünya’daki bebek kuzenine rehberlik etmek için gönderilecek Kal, Superman haline geldiği zaman gelecekte diğer bir aktör tarafından canlandırılabilecek. Kısacası DC Supergirl’ü sinematik evrene getirerek bunun yanı sıra Superman’i de yumUşak bir geçişle sıfırlamış olacak. Bir taşla iki kuş!

DC sinematik evrenindeki bir diğer iddia ise Henry Cavill’in Ben Affleck’in Batman’ini canlandırmaya hazırlandığı yönünde. Warner Bros. iddiaları doğruluğunu sağlamadı yalnız yakın zamanda Superman ve Henry Cavill’in geleceği ile ilgili açıklama yapacaklarını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Ben Affleck Batman'e Devam Etmiyor ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Ağustos 2018, 21:42

Hazar Ergüçlü Kimdir ? Hakkında bilinmeyenler

Oyuncu Hazar Ergüçlü kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları haber sitelerinin gündeminde. Yetenekli oyuncu hangi yapımlarda rol aldı ve hakkında tüm merak edilenlen ayrıntılar. Hazar ergüçlü bu günlerde oldukça popüler olmaya ve popülerliği tırmanmaya devam ediyor.Hazar ergüçlü kimdir? memleteki neresi Onur Ünlü olan ilişkisi hakkında konuşanlar için bilmek istedikleriniz haberimizde...

Devamını Görüntüle