SON DAKİKA

Fenerbahçe Başkan adanı ali koç’tan sondakika açıklamalar

Fenerbahçe Başkan adanı ali koç’tan sondakika açıklamalar

Fenerbahçe yeni başkan adayı ali koç, Kalamışta taraflar ile bir araya geldi ve başkanlık projelerinden bahsetti.

fenerbahçe yeni başka adayo ali koç'tan sondakika açıklamalar

Son günlerde fenerbahçe ciddi bir borç tehlikesi ile karşı karşıya.Mali açıdan giderlerimiz düşüyor ama maliyetli borçlanmaya kesinlikle karşıyız dedi.

Konsodile rakamlarının genel kurula açıkca belli edilmesi gerektiğini açıkladı.İyisiyle kötüsüyle bunlardan hepimiz sorumluyuz.Haklarımızı talep etmeliyiz.Sizler bu klubün gerçek sahiplerisiniz dedi.

Fenerbahçe yeni başkan adayı yönetimdeyken stadın etrafında kuyruk vardı

Tarafların stadı doldurması gerektiğini dile getiren Koç “Taraflar ve kulü arasındaki sorunlar ve iletişimsizlikler hala devam ediyor.Bu sorunlar tribündeki sayıya yansıyor, kombine ve diğer bilet satışlarına etki ediyor dedi.

Ben yönetimdeyken, stadın etrafındaki insalar kuyruk oluşturmuştu loca alabilmek için hava paraları veriliyordu.Kulübümüz doğru planlama ve stratejik açıdan kısa vadeli faaliyet göstermektedir.Şubat aylarında sahalarda taraflarımızla buluşacağız ve hep beraber bir araya geleceğiz bu görüntüleride basınla paylaşacağız dedi.Fener bahçe ali koç‘u sevmiş gibi duruyor.

fenerbahçe ali koç

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Ocak 2018, 07:47

Yeşilcam Ünlüleri’nin önceki ve şimdiki halleri

Bosna Savaşı’nda savaç suçu ve insanlığa karşı suç işlemekten 20 yıl hapis cezası olan eski hırvat general Praljak duruşmada bir anda ayağa kalkıp zehir içerek yaşamına son verdi.Mahkeme’de Zehir içen eski general öldü. Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesi’ndeki (ICTY), “Prlic ve diğerleri” davasının temyiz duruşmasında eski hırvat general 20 yıl hapis...

Devamını Görüntüle