SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Şeyme Subaşın’dan Rihanna’nın Kozmetik Markası FentyBeauty Anlaştı

haha
Şeyme Subaşın’dan Rihanna’nın Kozmetik Markası FentyBeauty Anlaştı

Şeyma Subaşı Rihanna’nın Makyaj Markasını Tanıtacak

Dünyanın en popüler şarkıcılarından biri olan Rihanna yakın zaman önce FentyBeauty adında bir makyaj markasına imza attı. Markanın Türkiye’de tanıtımını yapacak olan reklam yüzü ise Acun Ilıcalı’nın popüler eşi Şeyma Subaşı oldu.

Dünyaca ünlü Rihanna yaptığı her iş ile gündeme damga vuran sanatçılar arasında yer alıyor. Yarattığı makyaj markasını Türkiye piyasasına da sunacak olan Rihanna güzellik sektörüne dev bir adım attı. Yapılan reklam çalışmaları sonucu ülkemizde markanın reklam yüzü olacak ismin Şeyma Subaşı olduğu belirlendi.

FenyMeauty’nin satışları ülkemizde yoktu ancak Türkiye pazarında da alıcıları olan makyaj markası için ŞeymaSubaşı ile anlaşma sağlandı.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Fenomenlerin'den Özlem Yıldız'a Büyük Destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Ocak 2018, 07:47

Yeşilcam Ünlüleri’nin önceki ve şimdiki halleri

Ekranların vazgeçilmez oyuncularından bir yıldız geçici paylaşıyoruz.Yeşilcam Dönemin en iyi oyuncularının önceki ve şimdiki halleri sizlerle. 1- Zeki Alasya Yaşamı boyunca bir çok tiyatro, dizi, sinema filminde rol almıştır.Yeşilcam’ın unutulmaz oyuncusu zeki alasya’nın geçmişden günümüze görsellerini paylaşıyoruz.Zeki alasyayı daha yakından tanımak için Zeki alasya kimdir haberini okuyabilirsiniz.8 Mayıs 2015’de vefat...

Devamını Görüntüle