SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Şeyme Subaşın’dan Rihanna’nın Kozmetik Markası FentyBeauty Anlaştı

haha
Şeyme Subaşın’dan Rihanna’nın Kozmetik Markası FentyBeauty Anlaştı

Şeyma Subaşı Rihanna’nın Makyaj Markasını Tanıtacak

Dünyanın en popüler şarkıcılarından biri olan Rihanna yakın zaman önce FentyBeauty adında bir makyaj markasına imza attı. Markanın Türkiye’de tanıtımını yapacak olan reklam yüzü ise Acun Ilıcalı’nın popüler eşi Şeyma Subaşı oldu.

Dünyaca ünlü Rihanna yaptığı her iş ile gündeme damga vuran sanatçılar arasında yer alıyor. Yarattığı makyaj markasını Türkiye piyasasına da sunacak olan Rihanna güzellik sektörüne dev bir adım attı. Yapılan reklam çalışmaları sonucu ülkemizde markanın reklam yüzü olacak ismin Şeyma Subaşı olduğu belirlendi.

FenyMeauty’nin satışları ülkemizde yoktu ancak Türkiye pazarında da alıcıları olan makyaj markası için ŞeymaSubaşı ile anlaşma sağlandı.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Fenomenlerin'den Özlem Yıldız'a Büyük Destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Ağustos 2018, 19:04

Türkiye'nin gündemine oturmuş çeşitli suçlar işleyen 5 lider mafya örgütünü sizlerle paylaştık.

love
Türkiye’nin en belalı ve sağlam 5 mafyası

Türkiye’nin En Sağlam Mafya 5 Babası Fırat Delibaş Son yıllarda adını duyurmayı başarmıştır.Diyarbakırlı olup kürt kökenlidir.Kapkaç ve gasp çetesidir. Drej Ali Son 50 yılda yaşayan en büyük mafya babasıdır.Ali yasa türkiye yer altı dünyasında herkes onu drej ali olarak tanımıştır.Devlet destekli mafya olarakda bilinmektedir. Sedat Şahin Samsun bafralı sedat şahinin.Adı...

Devamını Görüntüle