SON DAKİKA
2.5 dakikada okuyabilirsiniz

Sosyal içerik platformu nedir?

cool
Sosyal içerik platformu nedir?

 Sosyal içerik platformu nedir neler paylaşır ? İnsanlar sosyal içerik platformlarını bu yazımızda hepsine yanıt bulacağız.

Sosyal içerik platformu nedir?

Sosyal içerik platformu yerli ve yabancı olarak 2ye ayrılıyor.İçerik üreten bu platformlar bünyesinde barındırdığı bir çok kategori ile internet kullanıcılarına keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeyi hedefliyor.

Türkiye’de son zamanlar güzel çıkış yapan ve değer ilgi görmeye başlayan sosyal içerik platfomları gün geçtikçe büyüyor.

Bünyesinde +35 dan fazla kategorisi olan sitemizde bazı kategorileri şunlardır.Haberler, spor, anketler, listeler, bilgi yarışması, yemek ve sağlık, teknoloji ve internet, sanat, tv ve sinema, kadın, videolar, ilginç, eğlence, insan, gezi gibi bir çok çeşitli kategori mevcuttur.

Sosyal içerik platformları nasıl içerikler üretiyor?

Sosyal içerik platformlarında genelde şu şekilde içerik üretirler.Gelmiş geçmiş en iyi dizi,Müşteri temsilciliğinde yaşanan 5 problem,Çocukken yaptığınız unutulmaz 8 hareket,Dünyanın en büyük insanları,En çılgın 5 insan gibi madde madde oluşacak içeriklerden oluşuyor.

sosyal içerik platformu

sosyal içerik platformu

Bir önceki yazımız olan Yeşilcam Ünlüleri'nin önceki ve şimdiki halleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başlıklar:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Ağustos 2018, 19:04

Türkiye'nin gündemine oturmuş çeşitli suçlar işleyen 5 lider mafya örgütünü sizlerle paylaştık.

love
Türkiye’nin en belalı ve sağlam 5 mafyası

Türkiye’nin En Sağlam Mafya 5 Babası Fırat Delibaş Son yıllarda adını duyurmayı başarmıştır.Diyarbakırlı olup kürt kökenlidir.Kapkaç ve gasp çetesidir. Drej Ali Son 50 yılda yaşayan en büyük mafya babasıdır.Ali yasa türkiye yer altı dünyasında herkes onu drej ali olarak tanımıştır.Devlet destekli mafya olarakda bilinmektedir. Sedat Şahin Samsun bafralı sedat şahinin.Adı...

Devamını Görüntüle