SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Sosyal Medya Fenomenlerin’den Özlem Yıldız’a Büyük Destek

sad
Sosyal Medya Fenomenlerin’den Özlem Yıldız’a Büyük Destek

Özlem Yıldız’a Demet Akalın’dan Yorum Desteği

Ünlülerin sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili yorumlar ve cevaplar son zamanlarda tepkilere neden oluyor. Bunlardan birini geçtiğimiz günlerde yaşayan Özlem Yıldız, takipçisinin bir yorumu üzerine manidar bir paylaşım yapmıştır.

“Ünlü erkeklerle yatıyor” şeklinde bir yoruma maruz kalan ünlü spiker Özlem Yıldız, bu tarz çirkin yorumlar için eleştiri yaptı. Sanatçı dostlarından da konuyla ilgili destek gören Yıldız’a en ilginç desteği ünlü şarkıcı Demet Akalın verdi.

Selin Ciğerci gibi sosyal medyada fenomen olanların da desteğini esirgemediği Özlem Yıldız’a Demet Akalın “onlar kim köpek” şeklinde bir yorumda bulundu. Sosyal medyada her paylaştığı olay olan Demet Akalın’ın bu yorumu da çok konuşulanlar arasına girdi.

Bir önceki yazımız olan Sıfır Bir Dizi Setin'de Kavga! Sıfır bir izleyenleri üzücek haber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ağustos 2018, 03:29

Sıfır bir setin kavga çıktığı söyleniyor.Sosyal medyada yayılmaya başlayan haber hakkında detaylar haberimizde.Cihangir Ceyhan'da ölecekmi?

cry
Sıfır Bir Dizi Setin’de Kavga! Sıfır bir izleyenleri üzücek haber

Sıfır bir setinde kavga olduğu iddiaları gündemde çalkalanıyor.Sıfır bir sevenleri üzecek bir haber gündemde.Sıfır bir haberleri. Sıfır Bir’de Neler oluyor ? Sette niye Kavga Çıktı? Sıfır bir’in 10’uncu bölümünde Özgür öldürüldü.Çok sıkı geçen bir bölümün ardından sıfır bir severler özgür karakteri dizinden ayrıldığı için üzüldü.Sıfır bir 11inci bölümde cio (cihangir...

Devamını Görüntüle