SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Sosyal Medya Fenomenlerin’den Özlem Yıldız’a Büyük Destek

sad
Sosyal Medya Fenomenlerin’den Özlem Yıldız’a Büyük Destek

Özlem Yıldız’a Demet Akalın’dan Yorum Desteği

Ünlülerin sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili yorumlar ve cevaplar son zamanlarda tepkilere neden oluyor. Bunlardan birini geçtiğimiz günlerde yaşayan Özlem Yıldız, takipçisinin bir yorumu üzerine manidar bir paylaşım yapmıştır.

“Ünlü erkeklerle yatıyor” şeklinde bir yoruma maruz kalan ünlü spiker Özlem Yıldız, bu tarz çirkin yorumlar için eleştiri yaptı. Sanatçı dostlarından da konuyla ilgili destek gören Yıldız’a en ilginç desteği ünlü şarkıcı Demet Akalın verdi.

Selin Ciğerci gibi sosyal medyada fenomen olanların da desteğini esirgemediği Özlem Yıldız’a Demet Akalın “onlar kim köpek” şeklinde bir yorumda bulundu. Sosyal medyada her paylaştığı olay olan Demet Akalın’ın bu yorumu da çok konuşulanlar arasına girdi.

Bir önceki yazımız olan Sıfır Bir Dizi Setin'de Kavga! Sıfır bir izleyenleri üzücek haber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Eylül 2018, 03:14

Türk Youtuber’lar Boks Maçı İçin Hazırlanıyor!

Geçtiğimiz haftalarda Logan Paul ve KSI boks maçı yaptı. Bu mücadele dünya çapında bir yankı yaptı. Youtube sektörünü, sosyal medya sektörünün gücünü bir nevi kanıtlamış oldu. Bu olayın üzerinden kısa bir süre sonra ilk olarak Kafalar ekibinden Fatih Yasin ‘in, Reynmen Yusuf Aktaş’a meydan okudu. Onunla boks maçı yapmak istediğini...

Devamını Görüntüle