SON DAKİKA

Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi Yaşamayanlar!

Ülkemizde en çokta gelişmesini istediğimiz sinema ve televizyon evrenidir.

Yakın zamanda ülkemizin bu alanda en iyi platformlarından biri olan blutv özel yapımı Yaşamayanlardan bahsedeceğiz. Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç gibi isimleri barındıran dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanan ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor. Dizinin çarpıcı senaryosunu ise Şamil Yılmaz kaleme alıyor. Daha dizinin daha 2 bölümü yayınlandı. Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yine insan olmak için İstanbul’a gelir. Ancak İstanbul’un onun için başka tasarıları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, hayatla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar semtlerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de ehemmiyetlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük imtihanı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Bakalım ülkemizde böyle işlerin altından nasıl kalkılacak temenni ediyoruz ki böyle yapımların çoğalması ve daha iyi işlere imza atmamızı.

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead Nereden İzlerim? The Walking Dead izle başlıklı makalemizde The Walking Dead dizi sitesi, The Walking Dead hangi siteden izlenir ve The Walking Dead izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Ağustos 2018, 13:31

Engin Altan Düzyatan Çifti’nin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi

Düzyatan Çiftinin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi Ünlü çift Engin Altan Düzyatan ve Neslihan Alkoçlar ikinci bebek heyecanı yaşıyordu. Güzel haberlerini sevdikleriyle paylaşan çift ikinci bebeklerini Amerika’da kucağına aldı. “Prenses Düzyatan dünyaya geldi” diyerek sosyal medyada paylaşım yapan çift bebeğin isminin de Alara olduğunu herkese duyurdu. Doğumda torununa destek olmak...

Devamını Görüntüle