SON DAKİKA
3 dakikada okuyabilirsiniz

Veysel Mutlu kimdir? Veysel mutlu’nun en güzel şarkıları hayat hikayesi

love
Veysel Mutlu kimdir? Veysel mutlu’nun en güzel şarkıları hayat hikayesi

Bursa pazarında mandalina satarken söylediği şarkılarla ünlenen veysel mutlu kimdir ? Tüm sosyal medyanın mandelinacı olarak tanıdığı veysel mutlu Youtube ve İnstagram üzerinde paylaşım rekoları kırdı.Yoğun ilgi gören veysel mutlu ilk klibini 19 Oca 2018 tarihinde yayınlandı.Sosyal medya‘nın gündemi oturması ve şarkıcı kişiliği ile ünlenen veysel mutlu’nun hayat hikayesi sizlerle.

Veysel Mutlu kimdir?

Veysel Mutlu kimdir?

Veysel Mutlu kimdir?

Pazarda söylediği şarkılar ile sosyal medyanın gündemine oturdu.Muşlu olan 1996 yılında bursada doğan veysel mutlu Vay Delikanlı Gönlüm şarkısı ile 2 hafta içerisinde 500 Binin üzerinde izlenme rekoru kırmıştır.

10 yıldır pazarcılık yaptığını belirten mutlu yaklaşık olarak 5-6 senedir şarkı söylemeye başladım.Artık söylediğim şarkılarada mesleğim olan pazarcılık’danda birşeyler kattım.Tezgahımda olan portakal,mandalina gibi.Pazardaki müşterilerime şarkılar söyledim beğenildi onlarında bana yaklaşımı gayet iyi oldu.

İnstagram‘a videolar çekerek şarkılarımı paylaşmaya başladım.Vay delikanlı gönlüm var adlı parça ile 2 haftalık bir sürede 3-4 bin takipçim vardı şimdi ise 133 bine çıktım “beni seven insanlar çok” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Sosyal içerik platformu nedir? başlıklı makalemizde sosyal içerik platformu hakkında bilgiler verilmektedir.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Ocak 2018, 07:50

Sosyal içerik platformu nedir?

Oyuncu Hazar Ergüçlü kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları haber sitelerinin gündeminde. Yetenekli oyuncu hangi yapımlarda rol aldı ve hakkında tüm merak edilenlen ayrıntılar. Hazar ergüçlü bu günlerde oldukça popüler olmaya ve popülerliği tırmanmaya devam ediyor.Hazar ergüçlü kimdir? memleteki neresi Onur Ünlü olan ilişkisi hakkında konuşanlar için bilmek istedikleriniz haberimizde...

Devamını Görüntüle