SON DAKİKA
3.5 dakikada okuyabilirsiniz

Apple İphone X’in üretimini durduracağını açıkladı!

furious
Apple İphone X’in üretimini durduracağını açıkladı!

Apple İphone x‘de istediği ilgiyi göremedi.Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeterli ilgiyi göremeyen iphone X modelinin üretimini durdurulmak istendiği öne sürüldü.Apple ürünleri ve şirketle ilgili öneml iş takip analizleri için çalışan AppleInsider’a göre iPhone X modelinin üretimi bu yaz durdurulucak.

Apple İphone X'in üretimini durduracağını açıkladı

Apple İphone X’in üretimini durduracağını açıkladı

Haberde Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone X’in üretimi hakkında yapılan haberleri inceledi.Siparişlerde talebin az olması yeteri miktar satışın ve ilgiyi göremediği için yaza kadar üretiminin durdurulacağından bahsetti.

iphone x apple zarar etti

İphone x’in üretimi tamamen durdurulur ise Apple’ın 2014 yılında piyasaya sunduğu iPhone 5C’den sonra ilk kez bir modelin üretimi sadece tek nesil sonra durdurulmuş olacak.Ming-Chi Kuo, “Çin’de iPhoneX’in çok büyük ilgi görmemesi olarak Çinde büyük ekran kullanımının çok yaygın olduğunu  iPhone X’in ön üst tarafındaki siyah polarize olan “çentik” ekranı gereksiz olduğunu açıkladı.

apple iphone x ile zarar etti

Apple İphone X ile zarar etti

Apple’ın analisti olan Ming-Chi Kuo’ya göre  iPhone bu yılın ilk yarısında üç ana modelinde (iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X) satışlarının yüzde %8 ila %8 arası  artacağını düşünüyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR