SON DAKİKA

İstanbul Escort

4.5 dakikada okuyabilirsiniz

Kiralık Aşkın Efsane Oyuncusu Barış Arduç’un Beklenen Partneri Bulundu

cool
Kiralık Aşkın Efsane Oyuncusu Barış Arduç’un Beklenen Partneri Bulundu

Kiralık Aşkın Efsane Oyuncusu Barış Arduç’un Bir Süredir Çok Merak Edilen Partneri Bulundu

Kiralık Aşk dizisiyle hızlı bir çıkış yapan ve çok sayıda hayran kitlesine sahip olan Barış Arduç, yeni dizi projesi için ekran karşısına geçiyor. Barış Arduç’a ekranda eşlik edecek isim ise Söz dizisiyle parlayan Aybüke Pusat olacak.

Bahar karakterine Söz dizisinde 2 sezon boyunca hayat veren başarılı ve güzel oyuncu Aybüke Pusat sezon finalinde ölerek diziye veda etmişti. Barış Arduç’u ekranda görmek isteyen hayranları ise Aybüke Pusat ile başlayacak olan diziyi şimdiden merakla bekliyor.

“Sevene kadar aşk” dizisiyle biraraya gelecek olan ikili bir savcıve bir öğretmeni canlandıracak. İkilinin arasında tutkulu bir aşk yaşanacağı için ünlü isimlerin fanları dizi için gün sayıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Sıfır Bir Dizi Setin'de Kavga! Sıfır bir izleyenleri üzücek haber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ağustos 2018, 03:29

Sıfır bir setin kavga çıktığı söyleniyor.Sosyal medyada yayılmaya başlayan haber hakkında detaylar haberimizde.Cihangir Ceyhan'da ölecekmi?

cry
Sıfır Bir Dizi Setin’de Kavga! Sıfır bir izleyenleri üzücek haber

Sıfır bir setinde kavga olduğu iddiaları gündemde çalkalanıyor.Sıfır bir sevenleri üzecek bir haber gündemde.Sıfır bir haberleri. Sıfır Bir’de Neler oluyor ? Sette niye Kavga Çıktı? Sıfır bir’in 10’uncu bölümünde Özgür öldürüldü.Çok sıkı geçen bir bölümün ardından sıfır bir severler özgür karakteri dizinden ayrıldığı için üzüldü.Sıfır bir 11inci bölümde cio (cihangir...

Devamını Görüntüle