SON DAKİKA
4 dakikada okuyabilirsiniz

Canan Karatay Son Dakika Haberi Verdi!

love
Canan Karatay Son Dakika Haberi Verdi!

Canan Karatay’dan Bayram Uyarısı

Yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Prof. Dr. Canan Karatay bayramla ilgili uyarılarda bulundu. İç hastalıkları uzmanı olan Karatay, kırmızı etin yağıyla beraber tüketildiği zaman yararlı olduğunu ve istenildiği kadar yenebileceğini söyledi.

Doğal olan her şeyin özgürce yenilebileceğini söyleyen Prof. Dr. Karatay, baklava uyarısı yaparken sadece bir dilim yenmesi gerektiğini belirtti. Kuyruk yağı kullanmanın zararı olmadığını söyleyen Karatay hamur işi ve tatlılardan bayram süresince uzak durulması gerektiğini söyledi.

Türk kahvesinin güçlü bir antioksidan olduğunu ve şekersiz tüketildiği zaman yararlı olacağını söyleyen doktor, misafirlikte şeker yemekten kaçınmanız gerektiğini de söyledi. Ayrıca yaz döneminde güneşlenerek D vitamini alınmasını da önerdi.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin en belalı ve sağlam 5 mafyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Ocak 2018, 05:29

Mahkeme’de Zehir içen eski general öldü

Bosna Savaşı’nda savaç suçu ve insanlığa karşı suç işlemekten 20 yıl hapis cezası olan eski hırvat general Praljak duruşmada bir anda ayağa kalkıp zehir içerek yaşamına son verdi.Mahkeme’de Zehir içen eski general öldü. Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesi’ndeki (ICTY), “Prlic ve diğerleri” davasının temyiz duruşmasında eski hırvat general 20 yıl hapis...

Devamını Görüntüle