SON DAKİKA
4 dakikada okuyabilirsiniz

Engin Altan Düzyatan Çifti’nin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi

haha
Engin Altan Düzyatan Çifti’nin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi

Düzyatan Çiftinin İkinci Bebekleri Amerika’da Dünyaya Geldi

Ünlü çift Engin Altan Düzyatan ve Neslihan Alkoçlar ikinci bebek heyecanı yaşıyordu. Güzel haberlerini sevdikleriyle paylaşan çift ikinci bebeklerini Amerika’da kucağına aldı. “Prenses Düzyatan dünyaya geldi” diyerek sosyal medyada paylaşım yapan çift bebeğin isminin de Alara olduğunu herkese duyurdu.

Doğumda torununa destek olmak için ünlü yeşilçam sanatçısı Hülya Koçyiğit’in de Amerika’ya gittiği öğrenildi. Ayrıca Engin Altan Düzyatan’ın ailesi de Amerika’da doğumda bulundu ve gelinlerine destek verdi. Çiftin aynı zamanda Emir adında iki yaşında bir çocuğu daha bulunuyor.

Kısa zaman içerisinde çocuklarıyla Türkiye’ye dönecek olan çiftin bebeğini uzun süre magazin basınından uzak tutacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Şeyme Subaşın'dan Rihanna'nın Kozmetik Markası FentyBeauty Anlaştı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Ocak 2018, 05:29

Mahkeme’de Zehir içen eski general öldü

Bosna Savaşı’nda savaç suçu ve insanlığa karşı suç işlemekten 20 yıl hapis cezası olan eski hırvat general Praljak duruşmada bir anda ayağa kalkıp zehir içerek yaşamına son verdi.Mahkeme’de Zehir içen eski general öldü. Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesi’ndeki (ICTY), “Prlic ve diğerleri” davasının temyiz duruşmasında eski hırvat general 20 yıl hapis...

Devamını Görüntüle