SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

MHP’li Bahçeli’den Recep Tayyip Erdoğan’a Tebrik Araması

love
MHP’li Bahçeli’den Recep Tayyip Erdoğan’a Tebrik Araması

MHP’li Bahçeli’den AKP Başkanı Seçilen Erdoğan’a Tebrik Araması

MHP Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli’den, tekrar Ak Parti Genel Başkanı seçilen Tayyip Erdoğan’a tebrik araması geldi.

Ak Parti Başkanlık seçimleri sonuçlarından önce tahminler Tayyip Erdoğan’ı işaret ediyordu. Açıklanan seçim sonuçlarıyla yeniden Ak Parti Başkanı olduğu ilan edilen Erdoğan tebrik telefonlarını da kabul etti. Bu tebrik telefonlarından biri de MHP Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli’ye aitti.

Akşam gerçekleştiği söylenen telefon görüşmesinde MHP Başkanı Devlet Bahçeli, Erdoğan’ı tebrik ederken başarı dileklerini de iletti. Cumhurbaşkanlığı kaynakları, MHP liderinin tebrik etmek için ilk arayan isimlerden biri olduğunu da bildirdi. Recep Tayyip Erdoğan tebrik aramalarını hala kabul ediyor.

En Güncel Gündem Haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Canan Karatay Bayram Uyarısı Yaptı Son Dakika! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Ağustos 2018, 04:23

Burak Özçivit ile ilgili son zamanlarda çıkan haberler.Burak özçivit tükenmişlik sendromu (hastalığına ) yakalanmış.Detaylar haberimizde sizlerle.

sad
Burak Özçivit şöhretin getirdiği tükenmişlik hastalığına yakalanmış

BURAK ÖZÇİVİT HASTALIK HABERLERİ Oyuncu Burak Özçivit‘in tükenmişlik sendromuna (hastalığına) yakalandığı için son zamanlarda hiçbir şeyden tat almadığı ve projeleri geri çevirdiği öğrenildi. Yakın zamanda Meryem Uzerli ile herkesin adını duyduğu tükenmişlik sendromunun ağlarına yakalanmıştı.Bu sefer yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yakalandı. Söylenenlere göre, kariyerinde uzun zamandır ara vermeden yükselmeye devam...

Devamını Görüntüle