SON DAKİKA

Türk Youtuber’lar Boks Maçı İçin Hazırlanıyor!

furious
Türk Youtuber’lar Boks Maçı İçin Hazırlanıyor!

Geçtiğimiz haftalarda Logan Paul ve KSI boks maçı yaptı. Bu mücadele dünya çapında bir yankı yaptı. Youtube sektörünü, sosyal medya sektörünün gücünü bir nevi kanıtlamış oldu.

Bu olayın üzerinden kısa bir süre sonra ilk olarak Kafalar ekibinden Fatih Yasin ‘in, Reynmen Yusuf Aktaş’a meydan okudu. Onunla boks maçı yapmak istediğini 7 ay boyunca hazırlanacağını dile getirdi. Reynmen cevap olarak 3’ünüzü tek ringde döverim gibi sert bir açıklama yaptı. Fatih Yasinin başlatmasından sonra Yotuberlar arasında gerilim arttı bir çok ünlü Youtuber bu konu üzerine açıklamalar ve meydan okumalar yaptı. Berkcan Güven, Enes Batur, Orkun Işıtmak ve Atakan Özyurt gibi ünlü isimler bu akıma katıldı. Bazı youtuberlar yapılacak olan bu işin saçma ve para için olduğunu dile getirdi fakat Youtubede 8.5 Milyon aboneye sahip olan Enes Batur kazanılan gelirin bağışlanacağını dile getirdi. Şuan youtube üzerinde bu konu hakkında bir çok video atılmaya devam ediyor. Aynı zamanda İnstagram üzerinden Youtuberlar diss atmaya devam ediyor. Bakalım bu olaylar sonucunda kim kimle dövüşecek ve ne zaman olacak. Ayrıca Reynmen ve bir kaç youtuber daha boks çalışmalarına başladı şimdiden.

Bir önceki yazımız olan Şeyme Subaşın'dan Rihanna'nın Kozmetik Markası FentyBeauty Anlaştı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ağustos 2018, 03:29

Sıfır bir setin kavga çıktığı söyleniyor.Sosyal medyada yayılmaya başlayan haber hakkında detaylar haberimizde.Cihangir Ceyhan'da ölecekmi?

cry
Sıfır Bir Dizi Setin’de Kavga! Sıfır bir izleyenleri üzücek haber

Sıfır bir setinde kavga olduğu iddiaları gündemde çalkalanıyor.Sıfır bir sevenleri üzecek bir haber gündemde.Sıfır bir haberleri. Sıfır Bir’de Neler oluyor ? Sette niye Kavga Çıktı? Sıfır bir’in 10’uncu bölümünde Özgür öldürüldü.Çok sıkı geçen bir bölümün ardından sıfır bir severler özgür karakteri dizinden ayrıldığı için üzüldü.Sıfır bir 11inci bölümde cio (cihangir...

Devamını Görüntüle