SON DAKİKA
4 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye’nin en belalı ve sağlam 5 mafyası

Türkiye'nin gündemine oturmuş çeşitli suçlar işleyen 5 lider mafya örgütünü sizlerle paylaştık.

love
Türkiye’nin en belalı ve sağlam 5 mafyası

Türkiye’nin En Sağlam Mafya 5 Babası

Fırat Delibaş

Son yıllarda adını duyurmayı başarmıştır.Diyarbakırlı olup kürt kökenlidir.Kapkaç ve gasp çetesidir.

Drej Ali

Son 50 yılda yaşayan en büyük mafya babasıdır.Ali yasa türkiye yer altı dünyasında herkes onu drej ali olarak tanımıştır.Devlet destekli mafya olarakda bilinmektedir.

Sedat Şahin

Samsun bafralı sedat şahinin.Adı ilk olarak 1993’de çağlayanda bir arabanın içinde vurulan yakın adamları cihan kaplan esabil karataşa yönelik suikastten sorumlu tuttuğu hacı çapanın öldürülmesiyle ünlenmiştir.Kardeşi vedat şahin çok kısa süre önce kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından öldürülmüştür.

Abdullah Çatlı

Geçmişte iz bırakmış en büyük mafyalardan birisidir.Uyuşturucu taciri olarak nam salmıştır.Ülkücü mafya lideri olarak bilinir.

Sedat Peker

Son zamanların devlet destekli derin devleti haline gelmiştir.Uyuşturucuya açmış olduğu savaşla bilinmektedir.Ülkücü gençlik kendisine reis olarak benimsemiştir.Daha öncelerde mafya şuan ise devlet için çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ebola Virüsü Nedir? Vücuda ne yapar? Nasıl korunabiliriz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ANKET

En büyük mafya artık devlettir ?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Ocak 2018, 07:50

Sosyal içerik platformu nedir?

 Sosyal içerik platformu nedir neler paylaşır ? İnsanlar sosyal içerik platformlarını bu yazımızda hepsine yanıt bulacağız. Sosyal içerik platformu nedir? Sosyal içerik platformu yerli ve yabancı olarak 2ye ayrılıyor.İçerik üreten bu platformlar bünyesinde barındırdığı bir çok kategori ile internet kullanıcılarına keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeyi hedefliyor. Türkiye’de son zamanlar güzel...

Devamını Görüntüle