SON DAKİKA

Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi Yaşamayanlar!

Ülkemizde en çokta gelişmesini istediğimiz sinema ve televizyon evrenidir.

Yakın zamanda ülkemizin bu alanda en iyi platformlarından biri olan blutv özel yapımı Yaşamayanlardan bahsedeceğiz. Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç gibi isimleri barındıran dizinin yönetmenliğini; Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmi ile FIPRESCI ile Altın Zenith ödüllerini kazanan ve BluTV Özel Yapım’ı 7YÜZ dizisinin ‘Prosedür’ bölümünün yönetmeni olan Alphan Eşeli üstleniyor. Dizinin çarpıcı senaryosunu ise Şamil Yılmaz kaleme alıyor. Daha dizinin daha 2 bölümü yayınlandı. Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yine insan olmak için İstanbul’a gelir. Ancak İstanbul’un onun için başka tasarıları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, hayatla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar semtlerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de ehemmiyetlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük imtihanı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Bakalım ülkemizde böyle işlerin altından nasıl kalkılacak temenni ediyoruz ki böyle yapımların çoğalması ve daha iyi işlere imza atmamızı.

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead Nereden İzlerim? The Walking Dead izle başlıklı makalemizde The Walking Dead dizi sitesi, The Walking Dead hangi siteden izlenir ve The Walking Dead izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

31 Mayıs 2018, 23:22

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm Reyting rekorları kırdı

Sen Anlat Karadeniz Seyirciyi ekran kilitleyerek yeni bir rekor kırdı Sen Anlat Karadeniz’in heyecan dolu 19’uncu bölümü yayınlandı.ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz‘in 19’uncu bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz. Herkesin hayatını değiştirecek büyük restleşme! Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit’e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı...

Devamını Görüntüle